W ramach projektu uczestnik weźmie udział w procesie indywidualnego doradztwa/coachingu i doradztwa grupowego w zakresie kompetencji związanych z pracą w służbach mundurowych – forma zdalna.

Każdy z 40 uczestników przejdzie szkolenie z zakresu obsługi broni palnej – e-learning i zajęcia praktyczne z zakresu technik interwencyjnych i obsługi broni palnej (4 dni na strzelnicy) oraz dodatkowo 26 osób odbędzie  kurs operatora dronów UVO VLOS w zasięgu wzroku i otrzyma uprawnienia unijne nadane przez Urząd Lotnictwa Cywilnego.

Projekt zakończy się indywidulanym i grupowym doradztwem zawodowym i pośrednictwem pracy – telefonicznie.

Warunki udziału: do projektu zakwalifikujemy osoby niepracujące, które ukończyły 18 rok życia, które zamieszkują powiat suwalski, lub powiat sejneński, lub Gminę Nowinka.

Udział jest bezpłatny. Uczestnicy otrzymają 1000 zł stypendium szkoleniowego. Prosimy o potwierdzenie e-mailem chęci uczestnictwa.

HARMONOGRAM: marzec-kwiecień – doradztwo, maj, czerwiec, lipiec – kursy zawodowe. Szczegółowy harmonogram zostanie ustalony z uczestnikami.

Kontakt w sprawie projektu: 530 030 020 (sekretariat), lub 796 161 303
e-mail: sekretariat@forma.edu.pl