Umiejętność posługiwania się bronią palną w czasach bliskiego konfliktu zbrojnego jest podstawowym obowiązkiem każdego obywatela. Ze względu na swoją specyfikę, bezpieczne posługiwanie się bronią palną jest umiejętnością wymagającą praktyki i wyćwiczenia pewnych umiejętności. Kiedyś może nadejść moment, w którym dla ratowania własnego życia, lub życia bliskich osób, w obliczu śmiertelnego niebezpieczeństwa, podstawa obsługi broni palnej będzie niezbędną umiejętnością. Szkolenia dostępne na rynku w dużej mierze oparte są o programy strzelectwa sportowego – trening tarczowy. Nasze szkolenie polega na przeprowadzeniu treningu użycia broni palnej w sytuacjach wysokiego poziomu stresu, czy w stanach podwyższonego zagrożenia.

Szkolenie „Kałach bez tajemnic, karabin NATO i niezawodny pistolet Glock – podstawowe szkolenie bojowe.” trwa 3 godziny.

Oferta do pobrania (PDF): KLIK

Unikalne cechy naszej oferty:
– to nie jest zwykły instruktaż z obsługi broni – zapewniamy realne przeszkolenie;
– szkolenie odbywa się w atrakcyjnych warunkach tj. leśna strzelnica wojskowa;
– oferujemy 150 sztuk amunicji dla każdej osoby, w tym 100 sztuk amunicji karabinowej;
– dysponujemy dużymi i nowoczesnymi zasobami sprzętowymi, najnowsze pistolety polskich sił zbrojnych tj. pistolety VIS-100 oraz karabiny Mossberg ar-15, czy kultowe karabiny AK-47 !