W dniach 2-5 lipca 2020 roku poprowadziliśmy kurs operatora dronów w pierwszej 6-osobowej grupie. Pogoda dopisała i wszystkie loty odbyły się zgodnie z harmonogramem.

Wszyscy uczestnicy kursu zdali egzamin i otrzymają świadectwo kwalifikacji VLOS wystawione przez Urząd Lotnictwa Cywilnego.

 

Instytut Kształcenia „FORMA” w Suwałkach posiada akredytację Urzędu Lotnictwa Cywilnego w zakresie szkoleń operatorów dronów VLOS i BVLOS potwierdzoną wpisem w wykazie instytucji szkolących prowadzoną przez ULC.

Szkoła Lotnicza w Suwałkach, Drony, FORMA

Szkoła Lotnicza w Suwałkach, Drony, FORMA

Kategorie: Aktualności

Powiązane Posty

Aktualności

Kurs bvlos – zapisy i rozpoczęcie jeszcze w 2020 roku

Zapraszamy do zapisania się na kurs na Operatora Dronów BVLOS do 5 kg. Szkolenie do uzyskania Świadectwa Kwalifikacji UAVO – usługa prowadzona w formie zdalnej. Program kursu obejmuje przeszkolenie teoretyczne i praktyczne w celu uzyskania Czytaj dalej…

Aktualności

Szkolenia z wykorzystaniem pistoletów VIS 100 M1

Dotarły do nas pierwsze egzemplarze pistoletów VIS 100 M1 do celów szkoleniowych, które do tej pory były zarezerwowane jedynie na Polskiej Armii. Sprzęt trafi zarówno do Wojsk Obrony Terytorialnej, jak i do wojsk operacyjnych.

Aktualności

FORMA ACADEMY – użycie broni palnej w krótkim dystansie w systemie point shooting

FORMA ACADEMY – użycie broni palnej w krótkim dystansie w systemie point shootin. Zajęcia poprowadzi Martin Cooper, były policjant UK, instruktor Fairbairn WWII CQB oraz Point Shooting, szkoleniowiec brytyjskich sił wojskowych i policyjnych.