W dniach 2-5 lipca 2020 roku poprowadziliśmy kurs operatora dronów w pierwszej 6-osobowej grupie. Pogoda dopisała i wszystkie loty odbyły się zgodnie z harmonogramem.

Wszyscy uczestnicy kursu zdali egzamin i otrzymają świadectwo kwalifikacji VLOS wystawione przez Urząd Lotnictwa Cywilnego.

 

Instytut Kształcenia „FORMA” w Suwałkach posiada akredytację Urzędu Lotnictwa Cywilnego w zakresie szkoleń operatorów dronów VLOS i BVLOS potwierdzoną wpisem w wykazie instytucji szkolących prowadzoną przez ULC.

Szkoła Lotnicza w Suwałkach, Drony, FORMA

Szkoła Lotnicza w Suwałkach, Drony, FORMA

Kategorie: Aktualności

Powiązane Posty

Aktualności

FORMA ACADEMY – użycie broni palnej w krótkim dystansie w systemie point shooting

FORMA ACADEMY – użycie broni palnej w krótkim dystansie w systemie point shootin. Zajęcia poprowadzi Martin Cooper, były policjant UK, instruktor Fairbairn WWII CQB oraz Point Shooting, szkoleniowiec brytyjskich sił wojskowych i policyjnych.

Aktualności

Szkolenie na operatora drona (UAVO VLOS)

Zapraszamy do udziału w szkoleniu na operatora drona – uprawnienia do wykonywania lotów w zasięgu wzroku do 5 kg (UAVO VLOS), które odbędzie się w Suwałkach. Szkolenie składa się z następujących modułów: 14-godzinne szkolenie niestacjonarne Czytaj dalej…

Aktualności

Rozgrzewka przed sezonem szkoleniowym 2020

Wielkimi krokami zbliża się upragniona odwilż związana z odmrażaniem gospodarki  na skutek ogłoszonego stanu epidemiologicznego. Nasi pracownicy na co dzień zmagający się w biurze z setkami kilogramów dokumentów i tysiącami telefonów od osób zainteresowanymi naszymi Czytaj dalej…