Wielkimi krokami zbliża się upragniona odwilż związana z odmrażaniem gospodarki  na skutek ogłoszonego stanu epidemiologicznego. Nasi pracownicy na co dzień zmagający się w biurze z setkami kilogramów dokumentów i tysiącami telefonów od osób zainteresowanymi naszymi szkoleniami strzeleckim, postanowili dokonać corocznej inspekcji stanów magazynowych.

Wewnętrzny monitoring zasobów sprzętowych odbywał się zgodnie z zasadami bezpieczeństwa, profesjonalnie, a jednocześnie w dobrej atmosferze. Uczestnicy w ciepłych promieniach słońca podziwiali łono natury pograniczna suwalski-sejneńskiego, jednocześnie poddając się relaksującym odgłosom strzałów z pistoletów GLOCK 9mm, strzelby FABARM oraz karabinów:  AR-15 i AK-47.

Naszemu księgowemu dziękujemy za pysznego grilla.


W myśl dewizy: JEŻELI STRZELAĆ TO TYLKO DYNAMIKĘ! przygotowaliśmy sobie na deser krótki tor.Kategorie: Aktualności

Powiązane Posty

Aktualności

Szkolenia z wykorzystaniem pistoletów VIS 100 M1

Dotarły do nas pierwsze egzemplarze pistoletów VIS 100 M1 do celów szkoleniowych, które do tej pory były zarezerwowane jedynie na Polskiej Armii. Sprzęt trafi zarówno do Wojsk Obrony Terytorialnej, jak i do wojsk operacyjnych.

Aktualności

FORMA ACADEMY – użycie broni palnej w krótkim dystansie w systemie point shooting

FORMA ACADEMY – użycie broni palnej w krótkim dystansie w systemie point shootin. Zajęcia poprowadzi Martin Cooper, były policjant UK, instruktor Fairbairn WWII CQB oraz Point Shooting, szkoleniowiec brytyjskich sił wojskowych i policyjnych.

Aktualności

Relacja ze szkolenia na operatorów dronów w Suwałkach

W dniach 2-5 lipca 2020 roku poprowadziliśmy kurs operatora dronów w pierwszej 6-osobowej grupie. Pogoda dopisała i wszystkie loty odbyły się zgodnie z harmonogramem. Wszyscy uczestnicy kursu zdali egzamin i otrzymają świadectwo kwalifikacji VLOS wystawione Czytaj dalej…