Wielkimi krokami zbliża się upragniona odwilż związana z odmrażaniem gospodarki  na skutek ogłoszonego stanu epidemiologicznego. Nasi pracownicy na co dzień zmagający się w biurze z setkami kilogramów dokumentów i tysiącami telefonów od osób zainteresowanymi naszymi szkoleniami strzeleckim, postanowili dokonać corocznej inspekcji stanów magazynowych.

Wewnętrzny monitoring zasobów sprzętowych odbywał się zgodnie z zasadami bezpieczeństwa, profesjonalnie, a jednocześnie w dobrej atmosferze. Uczestnicy w ciepłych promieniach słońca podziwiali łono natury pograniczna suwalski-sejneńskiego, jednocześnie poddając się relaksującym odgłosom strzałów z pistoletów GLOCK 9mm, strzelby FABARM oraz karabinów:  AR-15 i AK-47.

Naszemu księgowemu dziękujemy za pysznego grilla.


W myśl dewizy: JEŻELI STRZELAĆ TO TYLKO DYNAMIKĘ! przygotowaliśmy sobie na deser krótki tor.Kategorie: Aktualności

Powiązane Posty

Aktualności

INFORMACJA – zawieszenie działalności placówki

Szanowni Państwo, Na podstawie §2.1 ust. 5) rozporządzenia z dnia 11 marca 2020 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, działalność naszej placówki została zawieszona Czytaj dalej…

Aktualności

Szkolenie z obsługi broni palnej w Świdnicy

W dniach 7-8 marca 2020 w Świdnicy odbył się pierwszy zjazd szkoleniowy. Uczestnicy doskonalili techniczki interwencyjne i obsługę broni palnej.

Aktualności

Życzenia Świąteczne i Noworoczne 2020

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia chcemy życzyć Państwu, aby wszystkie chwile spędzone w rodzinnym gronie były radosne i spokojne, a każdy dzień nowego roku był pełen szczęścia i nadziei. Wystrzałowych świąt życzy dyrektor Szymon Czytaj dalej…