Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia chcemy życzyć Państwu, aby wszystkie chwile spędzone w rodzinnym gronie były radosne i spokojne, a każdy dzień nowego roku był pełen szczęścia i nadziei.

Wystrzałowych świąt życzy dyrektor Szymon Mironowicz i pracownicy Instytutu Kształcenia „FORMA” w Suwałkach

Kategorie: Aktualności

Powiązane Posty

Podsumowanie sezonu szkoleniowego 2019

Ukończyliśmy cykl kursów ponad 300 osób w województwie Dolnośląskim w zakresie pełnienia obowiązków ochrony

Materiał telewizyjny o naszych kursach strzeleckich

Podczas naszych szkoleń strzelecki w Dolnośląskim odwiedziła nas telewizja regionalna.

Relacja ze szkolenia strzeleckiego w Lubinie

W ostatnią sobotę ( 21.09.2019r. ) w Lubinie na strzelnicy RCS odbyły się kolejne zajęcia w ramach Kursu Umiejętności Zawodowych organizowanego przez naszą placówkę. Oferujemy profesjonalne zaplecze szkoleniowe oraz znakomitą kadrę trenerską.