KURS UMIEJĘTNOŚCI ZAWODOWYCH pn.

„Nabycie umiejętności praktycznych wykorzystywanych w zawodzie pracownika ochrony w zakresie obsługi broni palnej oraz pełnienia obowiązków członka służby porządkowej i informacyjnej, w szczególności z uwzględnieniem aspektów związanych z odparciem ataków terrorystycznych”

Zapisy prowadzimy pod numerem:

+48 507 975 908

oraz poprzez stronę www.facebook.com/shapeyourself/

Uczestnicy szkoleń otrzymują dofinansowanie ze środków Unii Europejskiej w ramach projektu „NOWE KWALIFIKACJE SZANSĄ NA ZATRUDNIENIE”
www.nowekwalifikacje-dolnyslask.pl

Kategorie: Aktualności

Powiązane Posty

Podsumowanie sezonu szkoleniowego 2019

Ukończyliśmy cykl kursów ponad 300 osób w województwie Dolnośląskim w zakresie pełnienia obowiązków ochrony

Materiał telewizyjny o naszych kursach strzeleckich

Podczas naszych szkoleń strzelecki w Dolnośląskim odwiedziła nas telewizja regionalna.

Relacja ze szkolenia strzeleckiego w Lubinie

W ostatnią sobotę ( 21.09.2019r. ) w Lubinie na strzelnicy RCS odbyły się kolejne zajęcia w ramach Kursu Umiejętności Zawodowych organizowanego przez naszą placówkę. Oferujemy profesjonalne zaplecze szkoleniowe oraz znakomitą kadrę trenerską.