W odpowiedzi na liczne zapytania ze strony zainteresowanych osób, przedstawiamy zmodyfikowaną ofertę kursu umiejętności zawodowych (KUZ) skierowany do aktywnych pracowników ochrony  w zawodzie technik ochrony fizycznej osób i mienia (541315) pn. „Podniesienie umiejętności praktycznych wykorzystywanych w zawodzie pracownika ochrony w zakresie obsługi broni palnej i zabezpieczania imprez masowych, w szczególności z uwzględnieniem aspektów związanych z odparciem ataków terrorystycznych”.

Realizacja naszej formy doskonalenia jest zgodna z rozporządzeniem WSWiA z dnia 21 stycznia 2016 roku w sprawie szczegółowej tematyki, formy oraz czasu trwania kursu doskonalącego umiejętności kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej – na podstawie art. 38b ust. 4 ustawy z dnia 22 sierpnia 1997 r. o ochronie osób i mienia (Dz. U. z 2014 r. poz. 1099, z 2015 r. poz. 1505 oraz z 2016 r. poz. 65). Kurs kończy się wydaniem zaświadczenia wymaganego do przedstawienia właściwemu wojewódzkiemu komendantowi policji.

Zakres zmian: zmniejszenie ilości godzin praktycznych oraz podwyższenie ilości godzin e-learningowych.

Cena kursu została obniżona do kwoty 6300 zł.

Szkolenie w formule warsztatowej skierowane jest do osób fizycznych zainteresowanych kwestiami ochrony i przeciwdziałaniu aktom terroryzmu. W ramach usługi zapewniamy:

• Szkoleniowców specjalizujących się w zakresie ochrony imprez masowych i współczesnych zagrożeń o charakterze terrorystycznym
  • Trenerów praktyków ze służb mundurowych (1 trener na 5 uczestników). 4 dni zajęć na strzelnic najlepszymi specjalistami.
  • Warsztaty w profesjonalnym obiekcie strzeleckim.
  • Nowoczesną broń oraz dużą ilość amunicji do ćwiczeń (co najmniej 350 sztuk na uczestnika w ciągu wszystkich zjazdów szkoleniowych).
  • Realizację do 80% godzin części teoretycznej kursu w formule e-learningowej (168 godzin).

Powiązane Posty

Podsumowanie sezonu szkoleniowego 2019

Ukończyliśmy cykl kursów ponad 300 osób w województwie Dolnośląskim w zakresie pełnienia obowiązków ochrony

Materiał telewizyjny o naszych kursach strzeleckich

Podczas naszych szkoleń strzelecki w Dolnośląskim odwiedziła nas telewizja regionalna.

Relacja ze szkolenia strzeleckiego w Lubinie

W ostatnią sobotę ( 21.09.2019r. ) w Lubinie na strzelnicy RCS odbyły się kolejne zajęcia w ramach Kursu Umiejętności Zawodowych organizowanego przez naszą placówkę. Oferujemy profesjonalne zaplecze szkoleniowe oraz znakomitą kadrę trenerską.